KADIN&ERKEK İLİŞKİLERİ

YAZAR

KATEGORİ

PAYLAŞ

Sanırım en çok üzerinde duracağım ve çok konuşacağım bir konu hiç sıkılmadan sonsuza kadar yazabilirim. İki yetişkin bireyin birbiriyle hoşlanmasıyla oluşan pıtır pıtır bir sevgi vs. diye başlamayacağım çünkü benim için bu konu sanılan aksine iki ayrı cinsin birbiriyle kavuşup da nasıl anlaşamıyor olmasıyla alakalı olacak.

Kadınlar için hassas olan ve üzerinde en çok durulan maalesef erkekler için de ne istediğini tam olarak çözemedikleri ama ilişkilerine de hiç zeval gelmesin dediği büyük detayları aktaracağım.

Feminist bir yapım yok erkekleri aşağılayacak da değilim fakat en romantiğinin bile zamanla başkalaştığı bir evrim dönemleri olabiliyor. Kadınlar bunu istemiyor tanıdıkları gibi olsun istiyor ilk tanışma da ne dediysen öyle kal iyi veya kötü iyide olsan seni öyle sevmişti kadın kötü de olsan öyle sevmişti ilk görüşmedeki ilk bakışmadaki gibi…

Erkekler içinde öyle olduğuna inanıyorum ilk görüşmede hissedersin yada ikincide ama üçüncü buluşma olmuşsa  muhakkak arada bağ oluşmuştur.

Çok yumuşak anlayışlı biri olarak gösterdiysen kendini yada çok diktatör ve sert bırak bir şeyleri değiştirmeyi değişiklik her zaman iyi olmayabiliyor. Mutlu bir ilişkisi olsun isteyenler dikkat!

Direk konuya giriyorum o zaman artık nelerden hoşlanmayız biz kadınlar…

Kadınların erkeklerde istemediği davranışlar!

İlgisizlik

Tıpkı aşırı ilgi gibi ilgisizlik de kadınların erkeklerden soğuması için önemli bir sebep. Günlerce aramamak, mesaj atmamak, birlikte kaliteli vakit geçirmek için zaman ayırmamak kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar arasına giriyor.

Aşırı İlgi

Derecesi iyi ayarlanmamış ilgi kadınları bunaltıyor. Çoğu kadın fazla ilgiden sıkıldığını ve yoğun ilgi altında olmanın kendilerini bunalttığını söylüyor. Kadınlara yoğun ilgi gösteren erkekler kadınlar tarafından istenmiyor.

Kaba Davranışlar

Erkekler kadınların maço erkeklerden hoşlandıklarını düşünseler de araştırmalar tam tersini gösteriyor. Kabalığın aslında gerçek bir güç olmadığını anlayan kadınlar; kendisine karşı kibar davranmayan erkekleri hayatında istemiyor.

Yönetmeye Kalkışmak

Yönetilmekten ve kararlarına karışılmasından hiç hoşlanmayan kadınlar, özgürlüklerinin kısıtlandığını fark ettikleri anda sizden uzaklaşacaklardır. Onlardan sorumlu olduğunuzu düşünebilirsiniz ama kadınlar bunu istemiyor

Anneye Düşkünlük

Bazı erkekler otuzlu yaşlarına da gelse hala annelerinin küçük çocukları gibi davranırlar. Anneye karşı olan bu aşırı düşkünlük kadınların en sevmediği alışkanlıklar arasında.

Kararsızlık

Hızlı karar verebilecek kadar pratik zekaya sahip olmak sizi bir adım öne çıkaracaktır. Kararsız davranıp seçici olmamanız kadınları sizden soğutan özellikler arasına giriyor.

Maddeler halinde özet geçtim Kadınları size istedikleri değil istemedikleri neler en önemlisi budur. Çünkü kadınlar her şeyi ister ve bu istediklerini yapabilecek güçte ve zekada zaten yeter ki istesin…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YAZAR

PAYLAŞ

Önceki İçerik
Sonraki İçerik