Adam fawer olasılıksız kitap

YAZAR

KATEGORİ

PAYLAŞ

Adam fawer‘in olasılıksız kitabının kısa özet niteliğinde bir makale ile karşınızdayız, kitap okurken beyninizde film izliyormuş tadı veren nadir kitaplardan birisi olan olasılıksız ile ilgili sözlerime şöyle başlayabilirim;

Adam Fawer’in yazmış olduğu bu kitap gerçekten inanılmaz bir kurguya ve hikayeye sahip. Kitabın içinde her şeyden bir parça var. Okurken kitabı aslında psikiyatr desteği alıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ortalarına geldiğimizde ise olasılıkları anlamamızı ve kendimizi düştüğümüz boşluklardan çıkarmamızı sağlama özelliği ise çok iyi olmuş. Yani insan okurken hem hayretler içinde kalıyor, bir an önce bir sonra ki sayfaya geçme duygusu ise muhteşem bir şey.

Kitabı okumadan önce mutlaka poker oynamayı öğrenmelisiniz eğer bilmiyorsanız önce okuyun sonradan ise poker oynamayı öğrenin ve tekrardan kitabı okuyun kitabın akışı 2.okumanızda daha değişik gelecek.

Kitabı okuduktan sonra imkansız ile olasılıksız kelimeleri arasında dağlar kadar fark olduğunu en ince detayına kadar öğreneceksiniz 🙂

Yazarı sümeyye koç olan hercai kitabına bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Asıl önemli olan şey ise bu kitabı sırf kitap okumak için okumamalısınız. Eğer kitabı gerçek anlamını öğrenmek için okursanız hayat felsefenize dair bir çok şeyin değiştiğini göreceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hercai Kitap başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YAZAR

PAYLAŞ