Hercai Kitap

YAZAR

KATEGORİ

PAYLAŞ

Şuanda ATV ekranlarında yeni başlayan bir diziyle tanıtılan ve gündeme bomba gibi düşen bir kitaptır. Akın Akınözü ve Ebru Şahin başrol oyuncularıdır.

Kitapta yazarı Sümeyye Koç’tur. Kitapta anlatılan ise; Miran henüz küçük bir çocukken gözlerinin önünde gerçekleşen o ölüm sebebiyle kaderi belirlenmişti. Daha o dakikada kinle dolan Miran bu öfkeyi yıllarca taşıyacaktı. Hayatında aldığı tüm kararların hepsi bu kör intikamın üzerine kurulu bir domino taşı silsilesi gibiydi. Ama sabırlıydı Miran çünkü o an geldiğinde hiç bir kusur istemiyordu. Bunun için çok çalıştı, çok iyi yerlere geldi.. Fakat bunu ne kendi egoları nede ailesinin taktiri için yaptı. Ve o gün geldi çattı, her şeyin başladığı bu adamı kara bir yılan gibi saran o günün intikamını sormak için memleketine döndü! Fakat onu orada bekleyen Reyyan, bir an bile hayatı boyunca kararından tereddüt etmeyen bu adamı sarsacaktı..

Kitapta okurken hayal ettiğimiz gibi siluetlere biz can veriyoruz.Herkesin okuması gereken bir kitap diziyle arasındaki farkları en azından anlayabilmeniz için kitabı okuduktan sonra dizisini izlemek biraz hayallerinizi yıkabilir.

Onun için size tavsiyem kitabını okuyun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YAZAR

PAYLAŞ