En iyi Dekorasyon Markaları

YAZAR

KATEGORİ

PAYLAŞ

Evi için farklı zevkler arayanlara en iyi dekorasyon markaları listesi ve önerileri noktasında ideal seçenekler sunacağız. Türkiye, artık dünya genelinden birçok büyük markanın en önemli hedeflerinden birisi haline geldi demek yanlış olmaz. Stil ve ev dekorasyonu noktasında artık birçok farklı alternatifimiz var.

Yerli dekorasyon markaları da zaman içerisinde en iyiler arasına giriyor. Tabi ki birçok kişi bu anlamda araştırma yapıyor ve ideal seçenekleri değerlendirme yoluna gidiyor. Bu makale içerisinde sizi şaşırtacak bazı gelişmeler de olacak. Hemen en iyiler ve fiyat fayda markaları üzerinde derinlemesine duralım.

IKEA

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en önemli dekorasyon ve ev tekstili markalarından birisi diyebiliriz sanırım. Hollanda merkezli bir şirket olan IKEA, en iyi dekorasyon markaları içerisinde sadece ülkemizde değil dünyada zirvede. Alanında uzman tüm mobilya tasarımcılarından ürünler üreten marka, özellikle özel mağazacılık konsepti ile de sınırları aşıyor.

Türkiye genelinde de hem online alışveriş hem de birçok ilde ki mağazaları ile birlikte ziyaretçilerine ideal imkanlar sunuyor diyebiliriz.

English Home

Türkiye genelinde ciddi manada popüler olan dekorasyon ve ev tekstili markaları arasında yer alıyor. Adı İNGİLİZ EVİ anlamına gelmekte ve tüm mağaza konsepti de İngiltere dekorasyon prensiplerine uygun hazırlanıyor. Ancak insanların bilmediği birçok önemli konu var.

English Home Türk markası mı? Evet, %100 yerli bir girişimdir ve adı ile kısa zaman içerisinde marka olmuştur. Dekorasyon markaları içerisinde de öncelikli planda bulunan seçeneklerden.

Vivense

Bir internet girişimi olarak başlayan ve zaman içerisinde çok ciddi bir büyüme göstererek mağazalaşan bir startup diyebiliriz. İnternetten alışveriş alışkanlıkları artık mobilya ve dekorasyon sektörüne kadar uzuyor. Bizde elimizden geldiğince listemizde kendilerine yer vermek istedik.

Site içerisinde tekstil ve dekorasyon ürünlerinden aksesuarlara her şeyi bulabiliyorsunuz. Özel mobilya üretim imkanlarını dahi sizlere sunan bu marka, %100 yerli girişim olarak dikkat çekiyor. Bu anlamda mutlak surette bir araştırma içerisinde iseniz markayı göz önünde bulundurmak son derece avantajlı olacak.

Madame Coco

Yine English Home gibi genel konseptini İngiliz mimarisi ve stratejisi üzerine kuran markalardan birisi. Ve yine diğer marka gibi Madame Coco markası da %100 yerli girişim olarak dikkatleri çeker. Hatta bu markanın merkezi Adana olarak biliniyor. Birçok kişinin buna da ciddi manada şaşıracağına eminim.

Madame Coco, özellikle yenilikleri ülkemize en hızlı getiren ve insanların beğenisine sunan markalardan. Ürünlerinin hemen hemen hepsini kendisi üreten marka, dışarıya olan bağlılığı en aza indirmeyi başarmış gibi görünüyor. Hal böyle olunca da markanın kalitesi tartışılmaz.

Mudo Concept

Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içerisinde en hızlı yükselen değerlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Dekorasyon dediğimiz zaman akla gelen ilk markalardan olmasa da zamanla bu alanda bilinen bir seçenek oldu. Mudo, yine %100 yerli girişim olarak ülkemiz pazarında birçok ilde hizmet veriyor.

İnternetten alışveriş imkanını da sunan marka, ülkemiz genelinden alanında uzman tasarımcılardan da ciddi manada destek alıyor. Hal böyle olunca da markalar arasında değerlendirilebilir en uygun fiyatlı ve kaliteli markalardan.

Bir önceki yazımız olan Antre Dekorasyon Fikirleri 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YAZAR

PAYLAŞ