Basen Eritmek için

YAZAR

KATEGORİ

PAYLAŞ

Yaz aylarının gelmesiyle basen eritmek için yapmanız gerekenleri aşağıdaki yazımızda derledik, unutmayın istikrarlı bir şekilde devam ederseniz yapamayacağınız bir şey yok size güveniyoruz 🙂

Yapılarına göre elma ve armut şeklinde adlandırılan tiplerde, ortak sorun şeklinde karşımıza çıkan basen eritme ve inceltme sorunlarına karşı yapılabilecek bir çok yöntem bulunmaktadır. Abur cubur alışkanlıkları ve beraberinde hareketsizlik oranının artması ile birlikte erkekler için göbek yağları sorun olurken bayanlar için kalça ve basen yağları oluşmaktadır. Basen eritme hareketleri genel olarak soruna çözüm şeklinde görülmesine rağmen beraberinde sağlıklı bir beslenme düzeninin oluşturulması kaçınılmazdır. Çözülmeyen bölgesel sorunlarıyla barışık yaşamayı başarabilenlerin yanı sıra basen ve kalça eritme videoları baş vurulan kaynaklar arasında ilk sırada yer almaktadır. Her bayan sıfır beden olmak zorunda değil, son günlerde dünyaca üne kavuşan Victora Secret mankenlerinden Kate Upton sahip olduğu vücut ölçüleriyle sıfır beden efsanesini adeta yıkmış durumda.  İdeal beden ölçüsüne kavuşmak için öncelikle hedefin belirlenerek ortaya konulması ardından seçilen yöntemin düzenli olarak uygulanması gerekir.

Basen eritmek için gerekli olan hedef ve motivasyon!

Tüm bayanlar, kendiniz için biraz vakit ayırın günlük aktiviteleri aksatmadan basen ve bacak hareketleri hakkında yapılabilecek yüksek efor gerektirmeyen egzersizleri öğrenmek kısa sürede kendisini gösterecek etkiler ortaya koyacaktır. Güzel bayanları gördükçe hem cinslerinizin özelliklerini kıskanmak yerine sizin sahip olduğunuz vücut ölçülerine göre bulunabileceğiniz düzeye gelmeye çalışmalısınız. Basen ve kalça eritme diyetleri, işe başlamak isteyenlerin olmazsa olmazları arasında yer alır. Beslenme ve diyet uzmanlarınca oluşturulacak yeme içme düzeni sayesinde verilen kilolar kalıcı olarak gidecektir.

Günlük yaşam içerisinde hangi zamanları ayırabileceğiniz bu aşamada son derece önemlidir. Aksatmadan günlük olarak size verilen beslenme ve egzersizleri yapmanız gerekmektedir. Spor salonlarına ve dışarıya çıkma imkanı bulamayanlar için, basen ve bacak eritme aletleri yardımcı ürünlerdir. Uygun aletlerin seçimi kısa zamanda sonuç almayı sağlayacaktır. Hareketsizlik ve düzensiz beslenme sonucunda oluşan yağlanma kalça basen üzerinde yoğunlaşacaktır. Yemeklerde alınan fazla yağlar konusunda son derece hassas olunmalı, mucizeler vadeden şok diyetlerden uzak durulmalıdır.

Basen ve bacak inceltme kapsamlı şekilde çalışma gerektireceği için günü birlik çalışmalar yerine zamana yayılan planlamalar, yapılmalıdır. Kendinize özel programlar için uzmanlardan yardım almalısınız.

Basenlerinizi eritip incelttikten sonra saçlarınızı da güzelleştirmek ve trendi yakalamak isterseniz 2019 yaz saç modası makalemize bir göz atmanızı tavsite ederiz 🙂

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YAZAR

PAYLAŞ