Sonbahar Kadın Parfümü Önerileri

YAZAR

KATEGORİ

PAYLAŞ

Sonbahar aylarının içerisinde bulunduğumuz şu dönemde sonbahar kadın parfümü önerileri konusunda birkaç öneri sunacağız. Bilindiği üzere ülkemiz genelinde çok ciddi değişimler kendisini gösteriyor. Artık parfümlerde de çok ciddi şekilde mevsimsel seçenekler sunuluyor. Buna yönelik olarak kadınların da araştırmaları ciddi manada değişiyor demek yanlış olmaz sanırım.

Sonbahar ayları için parfüm kokularında da farklı farklı imkanları gözlemleme şansına sahibiz. Parfüm seçiminde kalıcılık ve dikkat çekicilik ciddi anlamda değişim gösteren bir unsur olarak adından söz ettiriyor. Parfüm noktasında daha yeni seçenekleri yakından analiz edebilmek için marka marka elimizden geldiğince seçenek sunacağız. Aşağıdaki ürünlerin tamamı ülkemizden elde edilebilecek imkanlar.

Mükemmel tasarımı ve New York konseptli özel şişesi ile birlikte kadınlar için en ideal seçeneklerden birisi diyebiliriz. Uzun bir süredir Türkiye pazarında yer alan bir marka. Sidonie Lancesseur imzası taşıyan parfüm içeriğinde bergamot, ananas ve kakule kokularına ait notaları bulabilirsiniz.
Tüm bu kokuların birbiri ile inanılmaz ahengi de adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Şimdi elimizden geldiğince farklı örnekleri sunma yoluna gideceğiz.

Versace Dylan Turquoise

Versace, bilindiği üzere dünya genelinde en çok bilinen moda markalarından birisi. Artık parfüm alanında da ciddi bir değişim gösteren Versace, bu mükemmel ürünü ile birlikte sonbahar aylarında adından söz ettiriyor. Bizde listemize bu harika seçeneği öneriler eşliğinde ekleme yoluna gittik.
Şişe tasarımında adeta Antik Roma esintilerini barındıran harika bir seçenek. Şeker kamışının inanılmaz koku özleri de ön planda diyebiliriz.

Penhaligon’s Constantinople

Adını dünyanın en önemli şehirlerinden birisi olan İstanbul’dan alıyor. Şişe tasarımında her ne kadar biraz iğneleyici nüanslar içerse de koku özellikleri açısından da adından söz ettiriyor diyebiliriz. Cypriol DM ile güçlendirilen, pudramsı iris, tatlı ve yumuşak Damas Gülü ile oluşturulan eşsiz çiçeksi akor, kokuya zengin bir zerafet ve derinlik katıyor.
Kokuyu tasarlayan marka, özellikle Bizans döneminin eşsiz seçeneklerini kullandıklarını da net olarak söylüyor. Bizde elimizden geldiğince detaylı seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Michael Kors Super Gorgeous!

Michael Kors, özellikle parfüm konusunda zevkine düşkün kadınların en çok dikkat ettiği ve takip ettiği markalardan birisidir. Şişe tasarımında ki şıklık ve sadelik aslına bakarsanız markanın gösterişe ihtiyaç duymadığı ve özgüven beslediğini net bir şekilde bizlere gösteriyor demek yanlış olmaz.
Beyaz çiçek özlerini genel itibari ile üzerinde barındıran esintilerden oluşturulmuş tam anlamı ile bir sonbahar kadın parfümü demek yanlış olmaz. Bu bukette sümbülteper, yasemin, portakal çiçeği ve ylang özleri mevcut.

Ex Nihilo Paris The Hedonist

Jordi Fernandez, dünyanın en önemli parfüm tasarımcılarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Kadınların her türlü ihtiyaçlarını önemseyen ve buna yönelik olarak çalışmalar yapan bir isim diyebiliriz. Bu parfümün de zaman içerisinde çok satan kadın parfümü ürünleri içerisinde ciddi manada ön plana çıkıyor.
Odunsu bir koku ortaya çıkarmak isteyen marka, bergamot özlerini içeriğinde barındırırken zencefil seçenekleri de yine adından söz ettiriyor.

Initio Oud For Happiness

Listemizde ki son mükemmel parfüm tasarımı bu anlamda adından söz ettiriyor. Sonbahar kadın parfümü önerileri içerisinde adından söz ettiren bu parfüm, yine keskin ve çekici bir koku olarak adından söz ettiriyor demek yanlış olmaz.
Bergamot, zencefil, sedir ağacı, ud (Hindistan’dan), meyan kökü, vanilya ve miskten oluşan harika ötesi bir ahenkten söz ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan En iyi Kadın Giyim Markaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YAZAR

PAYLAŞ