En İyi Cilt Bakım Serumu Önerileri

YAZAR

KATEGORİ

PAYLAŞ

Yaz sonrasında kadınların en çok araştırdıkları konulardan olan en iyi cilt bakım serumu önerileri noktasında sizler için uzman önerilerini derledik. Türkiye’de özellikle her geçen gün feminen bakış açısı yükselirken kadınların kendilerine daha fazla baktıklarını biliyoruz. Cilt bakımı, her kadın için en çok önem arz eden unsurlardan birisidir. Mevsimsel değişimler dahi kadınların cildi üzerinde ciddi değişim yaratır.

Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde cildin genel yapısını korumak için çeşitli adımlar atmak gerekiyor. Kadın cilt bakım ürünleri ile alakalı olarak ilerleyen zamanlarda da sitemizde genel önerileri sizlere sunacağız. Yaz sonrası cilt bakımı için en ideal cilt bakım serumu ürünleri için marka marka bir özet sunacağız.

Codage Paris N°08

Cilt yenilemesi için kullanılan bakım serumları arasında yer alır. Bilindiği üzere cildin genel yapısı için her aşamada farklı farklı kullanılan ürünler söz konusudur. Codage Paris, bu ürünü ile birlikte özellikle uyku sırasında cilt yenilemesi konusunda çok iddialı.

İçeriğinde ki kolajen ve elastin maddeleri ile birlikte cildin kısa süre içerisinde tüm hücrelerini yenilemesine yardımcı. Bununla birlikte dirilik ve dayanıklılık kazandırmak için birebir. Uyku öncesinde uygulamanız yeterlidir.

Environ HA Intensive Hydrating Serum

Yaz ve kış aylarında özellikle hassas kadın ciltlerinde kuruluk sorunu ciddi anlamda yaşanır. Bu soruna çözüm üretilmediği takdirde ise cilt dökülmeleri, yıpranma ve daha büyük sorunlar ön plana çıkar diyebiliriyoruz.

Environ, bu ürünü ile birlikte sorunlarınız için en kesin çözümlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. HA Intensive Hydrating Serum, içeriğinde ki özel asit özleri ile birlikte cildin sürekli nemli kalmasını ve diriliğini korumasını sağlar. Pürüzsüz ve dolgun görünen bir cilt için ideal serum örneklerinden.

Drunk Elephant C-Firma Fresh Day Serum

Cilt bakım serumu önerileri içerisinde sırada mükemmel bir ürünümüz daha var. Cildin ihtiyaç duyduğu vitaminleri iyi bilmek ve buna yönelik olarak takviye tarzında ürünler edinmek önemlidir. C Vitamini desteği olarak bu mükemmel ürünü sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürünün içeriğinde tamamen doğal meyve özleri kullanılmıştır. Bununla birlikte ürün, cildin kendisini toparlamasını ve sıkılaşmasını sağlarken aynı zamanda pürüzsüz bir yüzey için de ön plana çıkan seçenekler sağlar. Nemlendirme, yumuşatma, sıkılaştırma gibi özelliklerin hepsini tek üründe toplayan bu model, E vitamini desteği de sağlar.

Sensatia Botanicals Parfümsüz Hassas C Vitaminli Serum

Adından da anlayabileceğiniz üzere botanik ürünleri doğal olarak içeriğinde barındıran ve C vitamini takviyesi olarak nitelendirilen ürün. Hassas hale gelmiş olan cildi güçlendirmek ve sürekli olarak doğal yollar ile nemli tutmak için ön plana çıkan bir seçenek diyebiliriz sanırım.

İçeriğinde ki en etken madde ise hepimizin bildiği üzere Aloe Vera. Organik Kakadu Eriği dünyanın en zengin C Vitamini kaynaklarından biridir. C vitaminini Avustralya’nın kuzey bölgelerindeki ormanlarda bulunan okaliptüslerde yetişen Kakadu eriğinden alan serum, serbest radikalleri nötralize ettiği bilinen antioksidanlar yönünden zengindir.

Caudalie Vinoperfect Serum

Cilt bakım serumu modelleri içerisinde 2021 yılının en çok yükselen değerleri arasına girmeyi başarmış bir ürün. Sağlıklı bir cilt için en önemli seçenek temizlikten başlar ve sonrasında bakım kalitesi gelir.

Bu ürün, öncelikle cildinizin gözenekleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir temizlik sağlıyor. Deri altına hızlı bir şekilde nüfuz eden serum, kısa bir süre dilimi içerisinde tüm lekelerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Ortaya çıkan bu lekeler ise zaman içerisinde kolaylıkla temizleniyor. Diğer bakım ürünleri için bir ön hazırlık da denebilir.

Bir önceki yazımız olan Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YAZAR

PAYLAŞ